پارس اپال اولین تولید کننده ظروف اپال در ایران
جمعه14 بهمن 1401 ساعت:

روش های ارسال و هزینه های آن

شرکت پارس اپال برای کلیه استانهای سراسر کشور اقدام به تحویل سفارشات آنلاین نموده است.

سفارشات شما طبق شرایط زیر پس از گذشت حداکثر 2 الی 3 روز کاری برای تهران و 3 الی5 روز کاری برای شهرستان تحویل خواهند شد :

کالای خریداری شده در انبار پارس اپال موجود باشد و پردازش انبار که معمولا طی 24 ساعت انجام صورت گیرد. در غیر اینصورت زمان ارسال کالا به زمان ارسال اضافه خواهد شد.

*در شرایط ویژه مانند تخفیفها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند بهمن و اسفند ماه  و تخفیفها، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های اعلام شده ، صورت نگیرد.*

پرداخت اینترنتی و کارت به کارت / ارسال با سرویسهای حمل و نقل معتبر

اولویت پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی  سایت بوده و برای تمام نقاط فوق الذکر این امکان  فراهم می باشد و در صورت ایجاد مشکل در پرداخت آنلاین ضمن اطلاع رسانی می توانید از روش کارت به کارت پرداخت خود را انجام دهید.


نحوه تحویل گرفتن سفارش :

- سفیرها اجازه ورود به ساختمان را ندارند و موظف هستند کالا را درب اصلی منتهی به خیابان تحویل دهند.

- لازم است در شهرهای تحت پوشش تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور سفیر تحویل سفارش کنترل شود. 

- تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

- هزینه ارسال سفارشات در ارسال  تهران  برای سفارشات بالای 150.000 تومان  رایگان  و زیر 150.000 تومان مبلغ 15.000 تومان میباشد.

-هزینه ارسال سفارشات  در ارسال غیر از تهران  بصورت پس کرایه  بسته به مقصد،حجم و وزن سفارش و طبق تعرفه مصوب سرویس حمل و نقل مورد نظر  میباشد.

- در صورتی که شما در شهرهای تحت پوشش سرویسهای حمل و نقل نیستید ، سفارش شما در محل نزدیک ترین  نمایندگی شرکتهای حمل و نقل فوق تحویل داده شده و مشتری با مراجعه به نمایندگی می تواند اقدام به تحویل نماید.

- هزینه ارسال سفارشات از طریق شرکت ماهکس، زیر مجموعه شرکت پست ایران،  با تعرفه مصوب مربوطه محاسبه میشود. اطلاعات دقیق تعرفه ها در وب سایت شرکت حمل و نقل قابل دسترس می باشد.

لطفا به موارد زیر دقت داشته باشید:

- در صورت ضرورت با هماهنگی،  ارسال از طریق باربری انجام خواهد شد.

سفارشات باربری بین 3 تا 5 روز کاری تحویل خواهد شد. 

"زمانهای اعلام شده در ایام پر ترافیک کاری مانند پایان سال ممکن است افزایش یابد."